K
O
N
T
A
K
T
ZAREKLAMUJ SIĘ »
mt7.eu - kupuj bilety bez kolejek na Spływ Dunajcem - Flisacy

Kamery w Małym Cichym

Kamera z wyciągów i aktualna pogoda w Małe Ciche

Z informacji zamieszczonych w tym miejscu powinien skorzystać każdy, który wybiera się na narty do Małego Cichego i chce być na bieżąco ze wszystkimi aktualnościami pogodowymi i panującymi warunkami technicznymi na stokach narciarskich.

Dzięki kamerom umieszczonym w stacji narciarskiej zawsze znajdziemy tu bieżące parametry dotyczące wielkości przewidywanych opadów, temperatury powietrza, a także wartości ciśnienia atmosferycznego wpływającego na nasz wypoczynek. Nie bez znaczenia jest także prędkość wiatru, ponieważ może on czasem skutecznie utrudnić aktywne spędzanie wolnego czasu.

Dla narciarzy niezwykle ważna powinna być relacja nadawana na żywo, która pozwala zapoznać się z warunkami panującymi na krzesełkowym stoku narciarskim. Umożliwia to stałe monitorowanie sytuacji, co pozwoli na dostosowanie planów do aktualnych okoliczności. Poznamy dzięki temu przystosowanie tras narciarskich, a więc będziemy wiedzieć, czy odpowiadają naszym standardom. Ważna uwaga. Kamery czynne są również latem, co znacznie ułatwia zaplanowanie swojego wyjazdu również turystom pieszym i rowerowym. To znakomita pomoc także dla rodziców przybywających do Małego Cichego z małymi dziećmi.

Czy wiecie, że:

  • dokładną relację zapewniają turystom aż trzy kamery, które monitorują różne rejony miejscowości Małe Ciche, zapewniając jak najlepszą ocenę aktualnych warunków?
  • kamery są czynne aż przez 24 godziny na dobę

Zaplanuj wyjazd do Małego Cichego z naszą kamerą i prognozą pogody

1999-2024 © MATinternet Zakopane | Powered by MATcms