K
O
N
T
A
K
T
ZAREKLAMUJ SIĘ »
mt7.eu - kupuj bilety bez kolejek na Spływ Dunajcem - Flisacy

Noclegi w Małym Cichym

Wciąż tanie noclegi w góralskiej wsi Małe Ciche

Małe Ciche to malownicza miejscowość, idealna dla osób, które kochają wędrówki po górach, jazdę rowerem lub szusowanie po stokach. Posiada ona również bardzo szeroki wybór noclegów, dlatego każda osoba będzie w stanie znaleźć coś odpowiedniego dla siebie, zarówno pod względem oferowanych warunków, jak również kosztów.

We wsi działają nowoczesne ośrodki wypoczynkowe, idealne dla osób o wysokich wymaganiach. Ceny pokoi w takich obiektach zazwyczaj są najwyższe (ale skromne w porównaniu z Zakopanem). Ogromną popularnością cieszą się również mniej kosztowne wille i pensjonaty, wykończone zgodnie z góralską tradycją. Lokalni gospodarze oferują poza tym kwatery prywatne we własnych domach, które są najtańszą opcją. Ceny noclegów są bardzo zróżnicowane, jednak zazwyczaj wahają się w granicach 30 – 80 złotych. Wiele zależy od tego, czy chce się wynająć pokój w samym środku sezonu letniego czy zimowego - wówczas bowiem trzeba się przygotować na wyższe koszty.

Pokoje są doskonale wyposażone, posiadają wygodne łóżka, telewizor, zazwyczaj dodatkowo w pokojach obecna jest także łazienka - warto na to zwrócić uwagę podczas rezerwacji. Górale to wyjątkowo gościnne osoby. Wszystkich turystów traktują z szacunkiem i starają się ich otaczać najlepszą opieką. Pokoje są bardzo czyste, a gospodarze z chęcią udzielą wszystkich niezbędnych informacji, polecą lokalne atrakcje, czy pomogą w razie jakichkolwiek kłopotów.

Większość właścicieli pensjonatów i willi doskonale zdaje sobie sprawę z faktu, że do Małego Cichego lubią przyjeżdżać rodziny z dziećmi. W związku z tym oferują samodzielne place zabaw dziecięce, wyposażone w nowoczesne i bezpieczne urządzenia. Dla dzieci jest to niesamowita atrakcja, a dla rodziców okazja do wytchnienia. Co więcej, często właściciele noclegów przygotowują kąciki dla maluchów, z zabawkami, książkami, czy filmami na DVD. Pensjonaty z reguły oferują również możliwość skorzystania z całej „dziecięcej wyprawki”, czyli łóżeczek, krzesełek do karmienia, nocników, podgrzewaczy butelkowych oraz zabezpieczeń na gniazdka. Nie ma znaczenia, z dzieckiem w jakim wieku ma się zamiar przyjechać do Małego Cichego – każdym przypadku na pewno znajdzie się kompleksowo wyposażony nocleg.

Niekwestionowaną zaletą oferowanych pokoi jest fakt, że Małe Ciche to miejscowość spokojna. Nie przewijają się przez nią tłumy głośnych turystów, jak chociażby po zakopiańskich Krupówkach. W związku z tym, również ceny nie są wygórowane tak jak w popularnych kurortach, mimo że Małe Ciche jest w stanie zagwarantować swoim turystom bardzo wiele ciekawych atrakcji, które sprawią, że pobyt będzie niezapomniany.

Miejscowość jest relatywnie niewielka, dlatego nie trzeba się obawiać o odległość noclegu od stacji narciarskiej czy innych istotnych punktów. Wszystkie najważniejsze dla przyjezdnych lokalizacje znajdują się w swoim bezpośrednim sąsiedztwie. Małe Ciche, jak już sama nazwa wskazuje, to doskonała alternatywa dla tych osób, które chcą zagwarantować sobie odprężający wypoczynek, w niewygórowanej cenie. Większość pensjonatów, ośrodków wypoczynkowych czy willi oferuje dodatkowo również możliwość wykupienia wyżywienia. Ceny są niewielkie, a jedzenie zawsze pyszne, wykonywane w oparciu o tradycyjne receptury. Lokalni Górale doskonale zdają sobie sprawę z faktu, że oferowane przez nich noclegi muszą być konkurencyjne, w związku z tym stale je ulepszają, by spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób.

Więcej informacji na temat noclegów znajdziesz w naszej bazie turystycznej w tym miejscu.

Czy wiesz, że:

  • noclegownie w Małym Cichym oferują specjalne zniżki dla dzieci?
  • lokalne pensjonaty, ośrodki i wille proponują wykupienie specjalnych pakietów, na przykład na święta Bożego Narodzenia?

Polecamy również noclegi U Władka w Poroninie w sąsiedniej miejscowości.

We wsi Małe Ciche doskonale wypoczniesz

1999-2024 © MATinternet Zakopane | Powered by MATcms