K
O
N
T
A
K
T
ZAREKLAMUJ SIĘ »
mt7.eu - kupuj bilety bez kolejek na Spływ Dunajcem - Flisacy
Małe Ciche aktualności

Co nowego w Małym Cichym

Chcesz wiedzieć, jakie atrakcje są na dziś planowane we wsi Małe Ciche?

Mimo, iż Małe Ciche nie jest typową (czytaj rozreklamowaną) miejscowością turystyczną, narciarską i rowerową, stale mamy możliwość uczestniczenia w różnego rodzaju wydarzeniach tej górskiej wioski. Warto być na bieżąco, dlatego też wszelkie niezbędne informacje o aktualnościach znajdują się na tej podstronie. Dzięki temu zawsze będziemy dobrze poinformowani i żadna nieprzewidziana sytuacja nie będzie w stanie zepsuć nam wypoczynku.

Zakładka ta uwzględnia stale aktualizowane informacje i wydarzenia, a ich monitorowanie na pewno ułatwi pobyt w tej malowniczej miejscowości. Nie będziemy zmuszeni do nagłej zmiany planów, ponieważ o wszystkim dowiemy się we właściwym czasie.

Dlatego właśnie zostały tu umieszczone takie informacje jak cenniki obowiązujące na wyciągach, orientacyjne ceny noclegów, a nawet godziny mszy w kościele parafialnym oraz na Wiktorówkach.

Zapraszamy więc do sprawdzenia bieżących wydarzeń w Małym Cichym!

Czy wiesz, że:

  • niezależnie od pory roku Małe Ciche tętni życiem, dlatego warto zasięgnąć opinii miejscowych, by poznać najpopularniejsze atrakcje miejscowości i regionu?

Termy, które zachwycą każdego

Leżąc w wodzie patrzeć na panoramę Tatr Wysokich? Tak, to jest możliwe tylko w Termie Białka, kompleksie basenów termalnych, Saunarium i SPA, położonych w urokliwej Białce Tatrzańskiej.

Terma Białka to idealnie wpasowany w podhalański krajobraz, obiekt geotermalny, który kusi spragnionych wypoczynku. Idealny dla par pragnących głębokiej relaksacji, rodzin z dziećmi, które prócz chwili wytchnienia mogą liczyć na moc wodnych atrakcji takich jak karuzele wodne, zjeżdżalnie, armatki wodne, strefę zabawy z nianią, czy bogate zaplecze gastronomiczne.

To wszystko jest możliwe za sprawą strefowości, którą dysponuje Terma Białka. Obiekt podzielono na: Strefę Zabawy, Strefę Relaksu, Saunarium oraz SPA. W tej pierwszej dzieci, młodzież i dorośli mogą korzystać ze wszystkich atrakcji wodnego parku rozrywki. Strefa Relaksu to królestwo harmonii, spokoju i odprężenia. Pełnię relaksu zapewniają 3 baseny, gejzery, stacje masażu dennego i bocznego, armatki, kaskady wodne oraz jacuzzi. Strefa Relaksu w połączeniu z dobroczynnym działaniem wody geotermalnej, bogatej w odżywcze mikroelementy jest wprost idealnym miejscem dla seniorów oraz osób w czasie trwającej rekonwalescencji. Saunarium to miejsce, gdzie na powierzchni ponad 1000 m2 usytuowano niemal wszystkie dostępne dzisiaj warianty saunowania: saunę fińską, starą góralską, łaźnie parową, grotę kamienną, oraz ustawioną w ogrodzie - Ruską Banię. Zaplecze Saunarium to również dwa baseny w tym basen z wodą chłodzącą do pływania, wypoczywalnia oraz naturystyczna strefa opalania. Idealnym dodatkiem do pobytu w basenach termalnych i Saunarium jest Aqua SPA, które dysponuje szerokim wachlarzem masaży, zabiegów na ciało oraz zabiegów kosmetycznych.

Wszystkich wybierających się na Podhale i będących już w górach z pewnością zainteresuje nowa aktywność Termy Białka. Od lipca rozpoczęto współpracę z nowym portalem sprzedaży grupowej www.mt7.eu Do sprzedaży za pośrednictwem wspomnianego portalu oddano szeroki wybór pakietów w promocyjnych cenach. Na www.mt7.eu dostępne są miedzy innymi całodzienne bilety do stref basenowych i Saunarium bez limitu czasu w cenie 79 zł zamiast 119 zł, czy pakiety rodzinne ze zniżką 40% od cen regularnych. Dodatkowo przygotowano pakiety całodzienne z zabiegami spa. Bilet całodzienny open z masażem oczyszczającym kosztuje 179 zł, cena standardowa za taki pobyt to około 275 złotych. Warto pamiętać, że ilość pakietów promocyjnych jest ograniczona w ilości i czasie. Wszystkie pakiety dostępne są na: www.mt7.eu

 
Więcej informacji na: www.termabialka.pl
 

Przed wyjazdem dowiedz się bieżących informacji o Małym Cichym


1999-2024 © MATinternet Zakopane | Powered by MATcms