K
O
N
T
A
K
T
ZAREKLAMUJ SIĘ »
mt7.eu - kupuj bilety bez kolejek na Spływ Dunajcem - Flisacy

Dojazd do Małego Cichego

Jak szybko dotrzeć do malowniczej wsi Małe Ciche?

Do miejscowości Małe Ciche dojechać można na różne sposoby. Przede wszystkim podstawowym środkiem transportu może być samochód, chociaż zimą trzeba pamiętać o ostrożniejszej jeździe i zdać się ewentualnie na popularny pociąg. Warto przypomnieć w tym miejscu, że wioskę dzieli od Krakowa 100 km, od Zakopanego 12 km, od Bukowiny Tatrzańskiej 7 km, od Poronina również 7 km, a od Murzasichle z kolei tylko 5 km.

Jeśli wolimy podróżować pociągiem, należy wiedzieć, że najbliższa stacja kolejowa znajduje się w Poroninie, skąd do Małego Cichego można dotrzeć autobusem PKS lub prywatnymi busami. Dla osób z dużym bagażem ważna będzie zapewne informacja, że wówczas lepiej jechać przez Zakopane, gdyż będzie to zdecydowanie bardziej komfortowe rozwiązanie.

Małe Ciche i Zakopane połączone są linią bezpośrednią, a długość tej trasy wynosi 12 km. Warto też dodać, że na trasie Poronin – Małe Ciche wykonywanych jest kilkanaście kursów dziennie liniami państwowymi i prywatnymi.  

Czy wiesz, że:

  • w przypadku nieczynnego wyciągu lub gdy jest do niego utrudniony dojazd, bus kursuje z przystanku „Małe Ciche Kościół”?


Wyświetl większą mapę

Małe Ciche dostępne z trzech kierunków


1999-2024 © MATinternet Zakopane | Powered by MATcms